קידום אתרי אינטרנט לעסקים

 Extra Studio, בונה את האתרים עם תאימות גבוהה  למנועי החיפוש .מערכת ניהול התוכן ייחודית ומתקדמת מאפשרת לך לבצע התאמות אורגני ,שליטה 

ויכולת לשפר את התאימות וההתאמה לקידום בגוגל. 

   קידום אתרים לעסקים הפך למקצוע עם הצמיחה הגדולה ביותר בשנה האחרונה, הביקוש למקדמי אתרים שובר שיאים, אז האם אני צריך את זה? למה אני צריך את זה ומה בכלל נכון לעסק שלי? ובכן כאן אנחנו נכנסים לתמונה - אנו מציעים שירותי ייעוץ שיווקי באינטרנט, ומה זה אומר?

 

אנחנו נלמד את העסק שלך, נבין את הצרכים של העסק התפעוליים והשיווקיים. לנו יש את הידע הכלים והניסיון לייעץ לכל עסק מה נכון לו לעשות באינטרנט ואיך לעשות זאת כדי להשיג את המטרות העסקיות. לאחר שנכין עבורך מסמך הנחיות לפעולות שיווק באינטרנט תוכל להתקדם בצורה חכמה ומדודה ולשפר את הביצועים העסקיים של העסק שלך תוך שימוש מושכל בטכנולוגיות החדשות הקיימות.

קידום אתרים בגוגל

אחד הדברים החשובים ב אתר אינטרנט לעסק אם לא הדבר החשוב ביותר, הוא מיקומו של אתר אינטרנט במנוע החיפוש.אם לא לא מוצאים את אתרך בגוגל זה כמו לעשות את החנות היפה ביותר ולמקם אותה באמצע המדבר.לכן קידומו של אתר אינטרנט במנוע החיפוש הוא דבר חשוב ועיקרי בבנייה ואחזקה שוטפת של אתר.

 

קידום אתרים ,בדרך כלל לאחר השקעה של הרבה זמן ומאמץ מתחילות התהיות בנוגע לקידום אתרים בגוגל. בעלי האתרים מופצצים בהצעות שיווק וקשה מאד לסנן מתוכן את הטקטיקות הכדאיות ביותר עבורם.

אם את/ה בעל עסק אינטרנטי שמחפש תוצאות מהירות אסטרטגיית הקידום המתאימה לך ביותר היא קידום אתרים בתשלום במסלול התשלום על פי לחיצה או באנגלית PPC. קמפיין

קידום אתרים בגוגל שנבנה סביב עיקרון התשלום לפי קליק הוא פשוט מיקום מודעות מנוסחות מראש בדפי תוצאות החיפוש של גוגל, המודעות מהוות קישורים ובעל המודעה מחויב בכל פעם שגולש לוחץ על אותה מודעה ומגיע לאותו עמוד אליו מפנה הקישור שבה.

 

בכדי ליצור קמפיין תשלום עבור לחיצה בגוגל יש לפתוח חשבון Adwordsבגוגל , פתיחת החשבון היא פעולה פשוטה המאפשרת לבעל החשבון לשלוט במדדים רבים ומגוונים, החל מזמני תצוגת המודעה והמדינה או העיר אליה מתייחסת המודעה כמו גם בחירת מילות החיפוש שיפעילו את המודעה ואת הסיכון שאותו בעל חשבון מוכן לשלם עבור לחיצה שתבוא מכל מילה שכזו ועוד.

לאחר יצירת הקמפיין ניתן לבצע קידום אתרים בגוגל לשני קהלים האחד משתמשי מנוע החיפוש גוגל והשני משתמשים ברשתות קשורות כמו AOL ואתרים אחרים שהציעו שטח פרסומי במסגרת שרות נוסף של גוגל שניקרא גוגל AdSense.

היתרון המובהק של קידום אתרים בגוגל באופן הזה הוא ביצירת תנועה לאתר כמעט באופן מידי מרגע פתיחת הקמפיין, עצם הצגת המודעה תייצר תנועה. כמובן שהתנועה תגדל ככל שנוסח המודעה טוב יותר והקמפיין ממוקד ומקצועי יותר אבל גם ללא יד מקצועית פתיחת קמפיין קידום אתרים בגוגל המסתמך על תשלום לפי לחיצה יניב תנועה.

קידום אתרים שכזה הוא כוח לא מבוטל בידיהם של בעלי אתרים והיכולת לשלוט בתקציב באופן מדויק יכולה להוות בלם מצויין לבזבוז יתר של עסקים עם תקציב צר אבל בכדי באמת להפיק את המרב שמציע קידום אתרים בגוגל יש להסתמך על מחקר עמוק ורצוי גם על אנשי מקצוע שידעו לנצל את התקציב הרלוונטי באופן הנכון, לשלב פנימה גם טכניקות של קידום אתרים אורגני ואט אט לצמצם את העלויות.

קידום אתרים בגוגל היא הדרך אל קהל הצרכנים, PPC הוא סוג של קיצור רב כוח אך קצר טווח בלבד

המונח SEO, ר"ת Search Engine Optimization הפך להיות ביטוי נפוץ השגור בפיהם של אנשי פרסום ומכירות,חברות גדולות במשק הישראלי נכנסות להרפתקאות העולות להם כספים רבים בעקבות הנהירה אחרי הזהב החדש - SEO, איך אני מופיע במקום ראשון בגוגל וכמה אני צריך לשלם על כך ?

 

כיצד ביצוע אופטימיזציה למנועי חיפוש תורמת לאתר האינטרנט

 

ובכן הבסיס לכל פעולה מוצלחת בשיווק אונליין חייבת תמיד להיות עקבית ומבוססת על תוכנית שיווק עסקית רצינית המפרטת במדויק את כל הנתונים שמומחה SEO נדרש להם בעבודתו. החלק הנוגע לתחום אופטימיזציה למנועי חיפוש מתייחס ספציפית לנושאים טכניים וסטטיסטיים. דוגמא טובה לכך היא ביצוע בדיקת קוד אתר - האם ידעתם שגוגל נותן עדיפות לאתרים העומדים בתקנים לאורך זמן ? נושאים כמו נגישות האתר לבעלי מוגבלות, המיתוס הישן שגוגל לא אוהב אתרים בפלאש... ובכן לא הכול בחיים שחור ולבן וגם תחום האופטימיזציה למנועי חיפוש משתנה עם הזמן ותנועת השוק.

 

חברת  Extra Studio מתמחה ב בניית אתרים בכל השפות, לכל מטרה ותייצר עבורכם כלי שיווקי חזק. אנחנו יודעים כיצד למכור את המוצר שלכם ברשת, אנחנו מבינים למה חשוב לכם כל כך להיות מותג אישי ומדוע אתם מוכנים להשקיע בכך ממיטב כספם בקידום המוצר והשירותים שלכם.

.

                                                                   קידום אתרי אינטרנט לעסקים

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon

Media Arsenal

שירותים

בניית אתרי אינטרנט

הוד השרון

עמודים

שעות פעילות   

א - ה בין 09.00  -     19.00  

   יום שישי  09.00 -     14.00                                                                  

All rights reseved @ 2001 Media Arsenal נבנה ע''י