שיווק ופרסום בפייסבוק וברשתות חברתיות  SOCIAL MEDIA

שיווק ופרסום בפייסבוק ורשתות חברתיות  מזמן מהוות חלק מהותי בשיווק הדיגיטלי של חברות וארגונים. שיווק ברשתות חברתיות (SMO – Social Media Optimization) מייצר אינטרקציה וקשר אישי  עם הלקוחות ובכך ניתן ללמוד דברים נוספים אודות השירות או המוצר שאנחנו מספקים.  הצטרף אלינו ונעזור לך איך את העסק  נכון.

יתרונות הפרסום בפייסבוק וברשות חברתיות

פילוח קהל ממוקד 
המודעות שלך יחשפו רק בפני אנשים רלוונטיים לפי פילוח קהל ממוקד 

גידול במכירות
פעילות חברתית נכונה תגדיל את המכירות שלך

חיזוק חשיפת העסק

פעילות ברשתות החברתיות תגדיל את חשיפת העסק שלך

חיזוק סמכותיות
פעילות  נכונה בפייסבוק תחזק בצורה משמעותית את הסמכותיות של עסק שלך

ניתוח ביצועים מתקדם
ניתוח ביצועים תמידי לצורך שיפור וייעול הפעילות בפייסבוק

עלות המרה זולה
פרסום ברשתות החברתיות מספק עלות המרה זולה 

פרסום בפייסבוק

מעוניינים להגיע לקהל יעד גדול יותר אבל לא רוצים להתפשר על האיכות?

פייסבוק מאפשרת למפרסמים באופן מתקדם את קהל היעד של קמפיין הפרסום שלהם. בתחילת התהליך נבצע אפיון של קהל היעד ומטרות הקמפיין לצורך בניית אסטרטגיה שיווקית מדוייקת. לאחר בניית המודעות, בחירת קהל היעד והטמעת כל המעקבים עוברים לשלב ניתוח אנליטי של הביצועים ושיפורם ע"י ביצוע אופטימיזציה למקסום תקציב הפרסום.

ניהול עמודי פייסבוק

 היום מרבית החברות  השכילו להבין את הכוח והחשיבות של הרשתות החברתיות ושל פייסבוק  מאפשרת לנו אינטרקציה אישית עם הלקוחות. הדבר החשוב ביותר זה הרושם הראשון שלנו אל מול הלקוחות ולכן יש לבנות דף פייסבוק עם עיצוב חדשני שתואם לשפה שלנו. מטרתו העיקרית של ניהול עמוד פייסבוק היא להגדיל את הנוכחות וליצור קשר אישי עם הלקוחות. הניסיון שלנו מלמד שניהול דף פייסבוק מעניק קשר אישי עם לקוחות פוטנציאליים ובכך בונים קהילה שעוקבת, מעניקה פידבקים ובכך העסק מתקדם.

פרסום באינסטגרם

פרסום באינסטרגם הפך להיות הדבר הכי חם מבין הרשתות החברתיות, יותר מפרסמים מתחילים להשקיע את תקציבי הפרסום שלהם גם באינסטרגם. מתאפיין בעיקר בקמפיינים בעלי אופי ויזואלי המכיל תמונות וסרטונים.

תן לנו להפוך את העסק שלך להצלחה באינטרנט

עבודות נבחרות

בואו לראות איך עובדים אתרים יעילים ברשת – שנוצרו על-ידי Extra Studio