בניית אתרים לקידום

כל מי שנכנס לתחום השיווק המקוון ומקים חנות אינטרנטית יודע כי מדובר בשוק חי ותוסס, מרחב תחרותי הדורש מהמתחרים בו להיות עם האצבע על הדופק. עובדה זו אין בה בכדי להרפות את ידיהם של בעלי עסקי, אלא עדיף להתבונן בה בתבונה של בעלי ניסיון, ולזהות כי המצב הוא כזה על-רקע הפוטנציאל הכלכלי האדיר שרשת האינטרנט מציעה לנו.

 

כאשר מבינים זאת, ומחליטים לעשות את הצעד הכה הכרחי, ולבנות אתר אינטרנט, עולה השאלה כיצד לבנות אותו, ועל מה לשים דגש. בניית אתרים לקידום היא הצהרה, אמירה ברורה שאתם מבינים לאן אתם הולכים, ומתכוונים לעשות זאת בצורה הטובה והנבונה ביותר.

 

למה לבנות אתר לקידום?

 

בניית אתר המבוסס על גחמות אישיות תוך בחירות שאינן מתבססות על הידע המצטבר בקידום אתרים היא כמו זמר המבקש לפרוץ, אך שר אך ורק באמבטיה. לא משנה מה התחום שלכם, אתם לא לבד, וככל שהאתר שלכם מותאם לקידום אתרים, כך עולים הסיכויים כי אתם תהיו המובילים בתחומכם.

 

בניית אתרים לקידום היא בנייה חכמה, הלוקחת בחשבון את כל הפרטים הקטנים והחיוניים שיביאו את האתר שלכם למקומות הגבוהים בתוצאות החיפוש במנועים השונים, כשבראשם מנוע החיפוש של גוגל.

 

אלמנטים בבניית אתרים לקידום

 

כשניגשים לתהליך אפיון האתר, התהליך הראשון גם בחשיבותו וגם בסדר הנכון של בניית האתר שלכם, יש לקחת בחשבון את כל הפרטים הקטנים תוך כדי ראיה לעתיד – על תפקוד האתר, הנגישות שלו, והדרך בה יראו אותו מנועי החיפוש.

יש לבצע מחקר מקיף במילות ומשפטי מפתח, להבין את הדרך בה המתחרים שלכם מתנהלים מול מנועי החיפוש, לייצר אתר נוח ונגיש לפי הסטנדרטים של מנועי החיפוש, ולבנות קוד נקי ונגיש ל"עכבישים" של מנועי החיפוש, אותם פיסות קוד הסורקות את הרשת ומביאות אינפורמציה למנועי החיפוש, בכדי שהאחרונים יוכלו לדרג את האתר שלכם, ולהכריע את מיקומו בהיררכיה של עמוד התוצאות.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon

Media Arsenal

שירותים

בניית אתרי אינטרנט

הוד השרון

עמודים

שעות פעילות   

א - ה בין 09.00  -     19.00  

   יום שישי  09.00 -     14.00                                                                  

All rights reseved @ 2001 Media Arsenal נבנה ע''י