שלבים בבניית אתרים

בניית אתר אינטרנט דורשת יותר מאשר ידע בתכנות, ויותר מאשר הבנה של מה אתם רוצים מהאתר שלכם. בנייה נכונה של אתרים קוראת להבנה של המרחב המקוון, וידע נרחב בנושאים של עיצוב לצרכי שיווק, קידום אתרים, תכנות וניהול אתרים.

 

השלבים בתהליך בניית אתרים הם שלבים מחייבים, ולמרות שניתן לשנות, לעיתים, את הסדר בו מתבצעים השלבים הללו, אם אתם מעוניינים באתר יעיל, איכותי שמראה תוצאות בשטח, יש לאמץ שלבים אלו ולא לוותר על אף אחד.

 

רשימת השלבים החיוניים לבנייה של אתר איכותי:

 

1. אפיון האתר – אפיון לאתר הוא כמו תוכנית עסקית לעסק, מסמך מפורט ועמוק המביא לעולם את החזון, המטרות, האמצעים, הדרכים, הפתרונות ומנגנוני הביטחון אשר מאפשרים לכם להתחיל את האתר בצורה אופטימאלית תוך התאמה לצרכים שלכם, ושל הגולשים שלכם.

 

2. מחקר שוק – האתר שלכם מלא בתוכן, ומאז שנטבע המונח "תוכן הוא המלך" התוכן של האתר שלכם קיבל משמעות רחבה במיוחד. מחקר מילות המפתח יכתיב את בחירת המילים, התפריטים והמבנה של האתר שלכם, ואפילו את שם האתר.

 

3. בחירת שם לאתר – רכישת דומיין (שם אתר) היא מהלך בעל משמעות עצומה בהשפעתה על עתיד האתר שלכם. ישנם אתרים מצליחים אשר בחרו שם מותג זה או אחר, אך רוב האתרים שייכים לחברות קטנות ובעלי עסקים קטנים אשר מסתמכים, ובצדק, על בחירת שם אתר המתאים לקידום האתר שלהם.

 

החשיבות בבחירת מערכת ניהול תוכן:

 

4. מערכת ניהול תוכן – העסק שלכם הוא לא בניית אתרים, והאתר נועד לשרת את העסק, ולא הפוך. לכן ישנן מערכות ניהול תוכן המאפשרות לכל אחד ללמוד בקלות ובמהירות כיצד לנהל את האתר שלו מבלי להיות מתכנת.

 

 

כל מערכת מציעה מגוון פתרונות, ויש להתאים מראש את המערכת לצרכים שלכם, לפי האפיון, שכן החלפתה בעתיד למערכת חדשה זה לרוב תהליך מסורבל ויקר.

 

בניית אתר אינטרנט דורשת יותר מאשר ידע בתכנות, ויותר מאשר הבנה של מה אתם רוצים מהאתר שלכם. בנייה נכונה של אתרים קוראת להבנה של המרחב המקוון,.....

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon

Media Arsenal

שירותים

בניית אתרי אינטרנט

הוד השרון

עמודים

שעות פעילות   

א - ה בין 09.00  -     19.00  

   יום שישי  09.00 -     14.00                                                                  

All rights reseved @ 2001 Media Arsenal נבנה ע''י