בניית אתרים וקידום במנועי חיפוש

אתר אינטרנט מכל סוג אשר לא מגובה במהלכי קידום במנועי החיפוש השונים הוא אתר הנועד לכישלון. בעוד שבעבר הנראה כה רחוק (על-אף שמדובר סה"כ בעשור) כל אתר מעוצב ונוח לשימוש היה יכול להגיע לכותרות, כיום התחרות העזרה דורשת נקיטת אמצעים חכמים, והתאמה של האתר שלכם לדרישות מנועי החיפוש.

 

דרך המלך בבניית אתרים וקידום במנועי חיפוש מתחילה בבניית אתר המותאם מראש לאופטימיזציה, אתר שכבר ברמת הקוד מכיל את האלמנטים החשובים לקידומו. לכן, כשאתם ניגשים למלאכת בניית האתר, וודאו כי אתם מודעים לכל הפרטים הרלוונטיים לקידום האתר בשוק אליו אתם נכנסים, והטמיעו אותם באפיון האתר.

 

שלב א' – בניית האתר:

 

בניית האתר צריכה לקחת בחשבון את משתמש הקצה, ולהתאים את התכנים והפונקציות לצרכים של אותו משתמש. כל תחום מביא עימו מאסה שלמה של מחקר ופיתוח, והתאמה של הגראפיקה, ממשק המשתמש, התכנים ודרך הגשת המוצרים, ומחקר קצר ברשת יחשוף בפניכם עולם שלם של עצות מעשיות להתאמת האתר שלכם לגולשים שלכם.

 

הבניה צריכה לעמוד בסטנדרטים של הרשת לגבי קוד נקי ואיכותי, ולקחת בחשבון בכל רגע נתון את העובדה כי בסופו של דבר, ייכנסו לפעולה אלמנטים של קידום אתרים לתמונה, ויש לאפשר נגישות גבוהה לאלמנטים אלו (תמונות, ווידיאו, הטמעת תגיות, התאמה לסלולארי, נגישות לשפות, התאמה לרשתות חברתיות וכיו"ב).

 

שלב ב' – קידום האתר:

 

קידום האתר שלכם במנועי החיפוש הינו תהליך מתמשך וארוך – ששכרו בצידו.

 

1. קידום ממומן – לתוצאות מהירות לצורך "התנעת" העסק המקוון שלכם, וליצירת מאגר לקוחות מיידי.

 

 

2. קידום אורגני – ליצירת בסיס איתן ובניית שם מותג חזק על גבי הרשת, יש לבצע מהלכי קידום אורגניים שיבססו את השם שלכם מול מנועי החיפוש, אשר יתייגו אתכם כמובילים בתחום, ויקדמו את האתר שלכם למקומות הראשונים במנוע החיפוש.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon

Media Arsenal

שירותים

בניית אתרי אינטרנט

הוד השרון

עמודים

שעות פעילות   

א - ה בין 09.00  -     19.00  

   יום שישי  09.00 -     14.00                                                                  

All rights reseved @ 2001 Media Arsenal נבנה ע''י