תהליך בניית אתרים

מאז הגעתו לעולם של המרחב המקוון ועד לימינו אנו, השינויים ברשת האינטרנט ובתהליכי התכנון והבנייה של האתרים השונים בה הלכו והתרבו. כאשר אנו ניגשים לבחון אתרים מתחילת שנות התשעים לעומת אתרים מודרניים, ניתן לזהות כי השוני רב על הדומה, וכל תהליך בניית האתרים התעצב והפך למסודר, ברור ויעיל במיוחד.

 

ברשומה זו נפרט בקצרה ובתמציתיות חיונית את הבסיסים החשובים לתהליך בניית אתרים יעילה, בכדי לחשוף אתכם, הקוראים, לידע חשוב זה בצורה נגישה ונוחה להבנה והטמעה.

 

השלבים בבניית האתר:

 

השלבים המפורטים ברשימה זו מהווים את הבסיס לבנייה של אתר תקין ומשגשג, וחלקם ניתנים להחלפה ברמת הסדר ההיררכי:

 

1. אפיון – אולי התהליך  החשוב ביותר, וללא ספק  הראשון  ברשימה, שלב שלא  ניתן להחליף בסדר של התהליך. באפיון האתר יהיה כל המידע  הדרוש  לצורך       הקמתו, ממטרות האתר (מדוע אתם מקימים אותו, ומה הצרכים עליהם הוא יענה), התפריטים השונים, הטכנולוגיות השונות, ועד רמת התפעול היומיומית שלו.

 

2. מחקר מילות מפתח – לפני שמתחילים בבנייה, או תוך כדי כתיבת הקוד, יש לבצע מחקר מקיף של מילות מפתח, בכדי להכיר את השוק ואת המתחרים שלכם,       ולזהות מהם המילים והמשפטים אשר יובילו את האתר שלכם להצלחה במנועי החיפוש.

 

3. רכישת דומיין – שם האתר שלכם יוכתב לא רק מגחמות אישיות, אלא יש להתאימו למחקר מילות המפתח לצורך יצירת תנאים אופטימאליים לשגשוג האתר.

 

שלבים מתקדמים בבניית האתר

 

4. בחירת מערת ניהול תוכן – רוב האתרים כיום מבוססים על מערכת ניהול תוכן, המאפשרת לכם לנהל את האתר גם ללא ידע בתכנות ובקוד. יש לבחור את             המערכת לפי הצרכים שלכם, או לבנות מערכת מאפס, בהתאם לצרכיכם.

 

 

5. QA – בדיקת תפקוד האתר. רגע לפני שהוא יוצא לאוויר העולם, יש להריץ סדרה של בדיקות בכדי לגלות באגים ובעיות, ולתקנן, לצורך יציאה לאור בריאה             ואיכותית, למען שגשוג האתר שלכם.

 

מאז הגעתו לעולם של המרחב המקוון ועד לימינו אנו, השינויים ברשת האינטרנט ובתהליכי התכנון והבנייה של האתרים השונים בה הלכו והתרבו. כאשר אנו ניגשים לבחון אתרים מתחילת שנות התשעים לעומת אתרים מודרניים, .....

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon

Media Arsenal

שירותים

בניית אתרי אינטרנט

הוד השרון

עמודים

שעות פעילות   

א - ה בין 09.00  -     19.00  

   יום שישי  09.00 -     14.00                                                                  

All rights reseved @ 2001 Media Arsenal נבנה ע''י