בניית אתרים מותאמים למנועי חיפוש

רגע לפני שאתם מתחילים לבנות את אתר האינטרנט שלכם, כדאי לעצור ולחשוב היטב מהם אותם האלמנטים החשובים שיבדילו אותו מהאתרים האחרים, מהמתחרים שלכם, וכיצד בעצם האתר שלכם יהפוך לאתר משגשג, ולא לעוד אחד מאותם אתרים שאף אחד לא מכיר.

 

הרשת מוצפת במיליונים של אתרים, ואלפי אתרים חדשים מגיחים לעולם מדי יום. הדרך לאתר משגשג עוברת בתכנון נבון ומודע, תכנון הלוקח בחשבון בצורה הרחבה ביותר את התאמת האתר למנועי החיפוש, ובראשם, כמובן, גוגל.

 

כיצד מתאימים אתר למנועי חיפוש?

 

בניית אתרים מותאמים למנועי חיפוש זו תורה שלמה, אך הבסיסים הרחבים שלה ניתנים להסבר בכמה מילים, וההכרות עם בסיסים אלו הינה חיונית כשאתם ניגשים לבנות אתר, וכמובן, כשאתם ניגשים לאיש מקצוע בכדי לבנות איתו את האתר שלכם, שכן הכרות עם הז'רגון המקצועי היא הבסיס ההכרחי להתחלה הטובה ביותר, ולתוצאה החיובית ביותר.

 

1. מחקר מילות מפתח – מנועי החיפוש פועלים לפי מונחי חיפוש, הנקראים "מילות/משפטי מפתח". המחקר יוכל לספר לכם הרבה על המתחרים ועל השוק, ויעזור לכם לבחור את המילים הנכונות לקידום.

 

2. קוד איכותי – השיח הפילוסופי על איכות הוא רחב ואינסופי, אך במקרה של בניית אתרים מותאמים למנועי חיפוש מדובר במספר תקנות סטנדרטיות, ועוד תחום אפור וחי, המשתנה בהתאם לשינויים באלגוריתמים של מנועי החיפוש.

תגיות ונגישות

 

3. תגיות – לא משנה אם מדובר באתר מבוסס מערכת ניהול תוכן (CMS) קיימת, או בניה של אתר מותאם אישית לחלוטין, יש צורך ביצירת מערך תגיות ותיאור נגיש וזמין לפי הדרישות של מנועי החיפוש. כל תמונה, כל טקסט, וכל פרסום צריך להיות עם תיאור מדויק ובהתאם למילות המפתח.

 

 

4. נגישות - מעבר להתאמה ברמת מילות המפתח, התאמת הקוד לתקנות האחרונות והגילויים האחרונים, וכמובן, יצירת מרחב לניהול נכון של התוכן שלכם, יש צורך לזכור תמיד שהאתר נועד לשרת את הגולשים המבקרים, וכי מנועי החיפוש, ובעיקר גוגל, מצליחים שוב ושוב לזהות האם האתר נבנה בצורה נוחה לשימוש.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon

Media Arsenal

שירותים

בניית אתרי אינטרנט

הוד השרון

עמודים

שעות פעילות   

א - ה בין 09.00  -     19.00  

   יום שישי  09.00 -     14.00                                                                  

All rights reseved @ 2001 Media Arsenal נבנה ע''י