חברת מדיה ארסנל ישראל מספקת שירותים ופתרונות אינטרנט הכוללים פרויקטים בניית אתרים ,עיצוב אתרים , קידום אתרים לעסקים ופתוח אתרי אינטרנט ,בניית אתרים דינמיים ,אתרי תוכן וממשקי ניהול תוכן בהתאמה מדויקת לצורכי הלקוח.

אנו במדיה ארסנל מקיימים מחקר שוק אסטרטגי עם ערך מוסף וחשיבה שיווקית על מנת לגרום לגולש באתר חוויה נעימה ורצויה ולגרום להפעלת פעולה באתר שיבטיחו את קידום העסק שלכם , שיביאו לכם את החשיפה הנכונה ! בניית אתרים המותאמת לצורכי הלקוחות

אנו מחויבים לשירות ותקשורת לאורך כל שלב של התפתחות האינטרנט ותהליך עיצוב. צוות שלנו מתמחה בעיצוב אתר מותאם אישית,פיתוח מסדי נתונים, מיקום מנוע חיפוש ושיווק באינטרנט.

חברת מדיה ארסנל מתמחה בבניית אתרים בכל השפות , לכל מטרה ותייצר עבורכם כלי שיווק חזק . אנחנו יודעים כיצד למכור את המוצר שלכם ברשת , ומבנים למה חשוב לכם להיות מותג אישי ומדוע אתם מוכנים להשקיע ממיטב כספכם בקידום המוצר והשירות

מדיה ארסנל בונה אתר מקצועי ומעוצב בלי מגבלה של עמודים , עם מערכת ניהול תוכן ייחודית ומתקדמת שמאפשר קידום אורגני שיזניק את העסק שלך לעמוד הראשון בגוגל

    בניית אתרי אינטרנט לעסקים

בניית אתרים מתחלקת לשלושה שלבים ברורים , הגדרת צרכים ואפיון אתר אינטרנט הוא השלב הראשון ובמידה רבה הצלחת האתר תלויה בשלב הראשון בו נדונים השירותים שהאתר מציע לגולשים , מידת הנגישות באתר בשילוב הגדרת הלקוח במדויק את הנושאים המיוחדים המאפיינים את תחום העיסוק שלו, אשר יקבל ביטוי דיגיטלי באמצעות אתר אינטרנט המהווה עבורו כרטיס ביקור לעסק.

בעל עסק, אתר אינטרנט הוא השקעה המשתלמת ביותר ודרך מצוינת להזניק את העסק שלך קדימה, הרחב את מעגל הלקוחות שלך על ידי בניית אתר ממוקד, מעוצב לפי צרכי המותג שלך, 

אפיון אתר הוא הבסיס לכל התחלה לבניית אתר, במיוחד אם מדובר באתר עסקי . אפיון אתר חכם משמעו תכנון של כל הנזכרים מעלה - אבל בדגש ומתוך התייחסות מלאה לשלב השני – הוא שלב בניית האתר, עיצובו והתכנות הנוסף הדרוש לכל בית עסק.

 אנו נבנה אתר בהתאם לצורכי ולעיצוב העסק שלכם, הכוללת הגדרת מטרות האתר, בחירת מילות מפתח, מחקר שוק, כתיבת תוכן איכותי, פיתוח האתר, עיצוב האתר, ניתוח ביצועי האתר ותיקון בהתאם. 

בניית אתרים לעסקים

גם אחרי שרכשנו דומיין למותג האינטרנט שלנו, עליית האתר לאוויר מבטיחה לנו עבודה קשה, קידום אתרים במנועי חיפוש דורש לא מעט תחכום והבנה עמוקה בתחומים רבים ושונים זה מזה, יש להתייחס כמפרסם לקהל היעד שלנו, אך להדגיש באומץ את היתרונות הגלומים במוצרים והשירותים השונים שמציע האתר שלנו לקהל הגולשים.

במידה והחלטתם כי אתר אינטרנט הוא הפלטפורמה הנכונה עבורכם, עליכם להמציא את התכנים והבסיס העיצוב לאתר (בדרך כלל לוגו הוא התחלה טובה) כל אלו דרושים לנו על מנת לייצג אתכם הכי נכון באינטרנט, עלינו לעצור ולחשוב יחדיו על הפרטים הבאים: איזה צבעים מועדפים לאתר, מה הקטגוריות הראשיות והמשניות, כיצד יתנהג בר הניווט, התפריטים וגלריית התמונות.

על מנת להבין עד כמה בניית אתרים יכולה להועיל לעסק שלכם, נציג מספר יתרונות

אתר אינטרנט תדמיתי היינו מקור מידע נוסף שניתן לקבל אודות העסק. אם מישהו שמע על העסק מפה לאוזן וקיבל המלצה על שירותי העסק, הוא ידאג לחפש את שם העסק במנוע החיפוש של גוגל על מנת לקבל מידע נוסף אודותיו. עסק שלא טרח על בניית אתר, כנראה שיפסיד את הלקוח הזה.

 

בניית אתרים לא מסתכמת בעבודת בניית אתר אינטרנט תדמיתי, אלה שניתן לבנות מערכת או פלטפורמה שלמה של מתן תמיכה ומענה ללקוחות. הן בהיבט הטכני והן בהיבט השיווקי. אם עד כה סיפקתם תמיכה ומענה על שאלות באמצעות הטלפון בלבד, 

כעת ניתן לעשות זאת דרך האינטרנט באמצעות מערכת ניהול תוכן או תיבת הדואר האלקטרוני העסקית. אם בפני הלקוחות שלכם יש יותר אפשרויות לקבל מענה ולהיות בקשר עם העסק, אתם מחזיקים ביתרון גדול יותר על פני המתחרים.

בניית אתרים לעסקים מורכבת ממגוון דברים. חשוב להציב מה יהיו מטרות אתר האינטרנט וכיצד האתר יפתה את הלקוח לרכוש מוצר או להזמין שירות. המטרות הללו חשובות בתהליך בניית אתרים. זאת אומרת שאתר האינטרנט העסקי יכול להיות לא רק מקור לקבלת מידע ותמיכה, אלה אמצעי להשגת לקוחות חדשים. בתהליך בניית אתרים ניתן לשלב מערכת גביית תשלומים, סל קניות וכ'ו. אם עד כה קיבלתם הזמנות באמצעות הטלפון, עתה תוכלו לקבל הזמנות גם באמצעות רשת האינטרנט.

לעומת ניהול מוקד טלפוני ושיווק על גבי העיתונות ולוחות המודעות, ברשת האינטרנט ניתן לפנות לקהל יעד ממוקד יותר, עם אתר אינטרנט בעלויות נמוכות יחסית ומערכת חכמה שתעשה פעולות רבות מול הלקוח במקום להעסיק כוח אדם שיבצע זאת. .

למי מתאים אתר תדמיתי?

 

אתר תדמיתי מתאים לכל מי שמעוניין באתר אינטרנט שיעבוד בשבילו – בלי לעבוד הרבה בשביל האתר. 

לרוב אלו בעלי עסקים קטנים או עסקים שעיקר הלקוחות שלהם מגיעים בדרכים אחרות, ומבחינתם אתר אינטרנט הוא יותר שירות ופחות מקור פרנסה.

ולמי זה לא מתאים?

 

מי שהאתר שלו הוא העסק שלו – עדיף לא להכנס לבניית אתר תדמיתי אלא ליצור אתר דינאמי עם מערכת ניהול תוכן ולהשקיע בו יותר. אם האתר הוא המקור העיקרי שמביא את הפרנסה, כדאי שיהיה בו הרבה תוכן שמתחדש מעבר למידע הבסיסי, ופיצ'רים נוספים בהתאם לתחום עיסוק כגון: פורומים, חנות, מערכת סקרים, מועדון לקוחות ועוד...

 

ליצירת קשר וקבלת הצעת מחיר לחץ כאן

או לתקשר לטלפון: 053-4238026

לצפייה בתיק העבודות שלנו לחץ כאן

    עיצוב אתרי אינטרנט לעסקים

 

עיצוב אתרים הוא אחד המרכיבים החשובים בבניית אתר.

כאשר אנו ניגשים לשלב עיצוב האתר עלינו להגיע מוכנים ולדעת מה אנו רוצים.

עיצוב האתר משפיע על מספר גורמים:

- מיתוג העסק שלך, מה הוא משדר לגולש

- ניווט חכם ונוח לצפייה בתכנים

- שמירה על הגולש באתר בכדי שלא יעזוב במהרה

על מנת להשיג את הדברים הללו יש להתחיל בכתיבת אפיון לאתר.

אפיון האתר הוא השלב הראשון בו נציג המכירות שלנו יושב עם הלקוח על מנת להגדיר ציפיות, דרישות, אופי העיצוב,

כיוון צבעוניות ועוד שאלות מכוונות שבעצם יוצרים בסוף את מסמך האפיון.

מסמך האפיון עובר לגרפיקאי על מנת לעצב את האתר.

אנחנו נבצע איפיון לעסק שלך ונדע כיצד למכור את המוצר שלך ברשת ומבנים למה חשוב לך להיות מותג אישי ומוכן

להשקיע בקידום המוצר והשירותים שלך.אנו מחוייבים לשירות ותקשורת

עיצוב אתרים נעשה ע"י אנשי מקצוע אשר למדו עיצוב, לא גרפיקאי שיודע לעבוד עם תוכנות גרפיקה אלא מעצב אמיתי.
מעצבי האתרים גם צריכים לדעת לעבוד עם אתרי אינטרנט. עיצוב כרטיסי ביקור או שנה טובה לא דומה בכלל לעיצוב אתר. באתרי אינטרנט יש כללים שונים, הבנה ועומק בטכנולוגיה, התנהגות גולש ועוד.אנו מאמינים כי עיצוב אתר הוא חלק משמעותי ביותר בבניית האתר ועל כן אנו עובדים עם מיטב המעצבים ומתאימים לכל מוצר את רמת העיצוב המתאימה בלי לחסוך וכל זאת בהתאם לתקציב הלקוח.

אחד הכללים החשובים בעיצוב האתר הוא ניווט קל, נוח וחכם. השגת התוצאות הללו משולבת בעיצוב נקי, ברור ותפריטי ניווט בולטים ונוחים לשימוש. אנו מאמינים בתפריט אשר נמצא במיקום קבוע ולא משתנה במעבר בין העמודים, תפריט בולט, ברור ומחולק נכון.
על כן, בשלב האפיון כבר יוחלט איך לחלק את האתר על מנת להשיג את התוצאה. החלוקה הנכונה בתפריטים תשפיע על עיצוב האתר וכל זאת יעשה בשילוב של הלקוח עם ייעוץ של נציג מכירות בעל נסיון באפיון אתרים.

עיצוב ועימוד תוכן האתר נעשה כאשר האתר מוכן. הרבה תלוי בעימוד וכתיבה נכונה מלווה בתמונות מתאימות. אתר מעוצב עם תוכן מבולגן וללא תמונות מסודרות יכול להראות רע מאוד ולהפך.
 עיצוב אתרים הוא שלב חשוב ובעל משקל כבד בהצלחת האתר שלך, כדאי לעבוד עם מעצבים מנוסים בתחום האינטרנט לאחר שראיתם עבודות לדוגמא והבנתם כי יש קשר ישיר ויציב בין המעצב למתכנת שבונה את האתר

אין אנו מציעים ללקוח מערכות לבניית האתר באופן עצמאי, אין אנו מציעים תבניות עיצוב מוכנות, אנו מציעים עיצוב אישי גם ברמת המחירים הנמוכה ביותר שלנו.